Coinstalks
Hi ! Please join our telegram HERE dollar

Yerlerinizi Alın!

(This post was last modified: 12-04-2019, 11:37 PM by driller.)
Selam beyler sanırım foruma Türk arkadaşlar ekleniyor. Forum diğer forumlardan farklı ve sürekli kullanıcılara para dağıtıyorlar eğer biraz şanslıysanız bountylerden kazanacağınızdan çok daha fazlasını burada kazanabilirsiniz. Ben beta sürecinde katılmıştım. 1 ayda 1000 dolar kazanmayı beklemeyin ama ufak ufak birikimler yapabilirsiniz. Sürekli tokenlerle partnerlik yapıyorlar. İlerde forumun çok daha fazla değerleneceğini düşünüyorum. Sistemi anlamayan olduysa bana mesaj atabilir.
Reply
(12-04-2019, 11:37 PM)driller Wrote: Selam beyler sanırım foruma Türk arkadaşlar ekleniyor. Forum diğer forumlardan farklı ve sürekli kullanıcılara para dağıtıyorlar eğer biraz şanslıysanız bountylerden kazanacağınızdan çok daha fazlasını burada kazanabilirsiniz. Ben beta sürecinde katılmıştım. 1 ayda 1000 dolar kazanmayı beklemeyin ama ufak ufak birikimler yapabilirsiniz. Sürekli tokenlerle partnerlik yapıyorlar. İlerde forumun çok daha fazla değerleneceğini düşünüyorum. Sistemi anlamayan olduysa bana mesaj atabilir.
Hocam selamlar seninle telegramdan konuşmuştuk. Dediklerine katılıyorum yalnız geliştirme aşaması biraz yavaş ilerliyor onun dışında bir sorun yok. 3 tane giveaway e katıldım toplam 10 dolar kazandım ki şanssız biriyimdir Big Grin . Biraz şansla uğraşan birisi başlangıç için ayda 50 dolar kazanabilir.
Reply
Bende yeni üye oldum, bence forum bakmaya değer gözüküyor. Takıldığımız konularda yardımlaşalım beyler
Reply
Arkadaşlar merhabalar. Forum kaliteli bir topluluğa sahip olmak adına geçtiğimiz günlerde benimle iletişime geçerek Türkçe bölümün moderasyonunu yapmamı istedi.

Sizlerle birlikte olmak güzel.

Şimdilik forumun gelişmesi ve gelecekteki fırsatlardan daha fazla faydalanabilmek adına, kaliteli postlar atarak rütbenizi arttırmaya bakın. Ek olarak düzenli post atarak aylık 10-20$ gelir elde etmeniz iş bile değil. Soru ve sorunlarınız için özel mesaj atmaktan çekinmeyiniz.
Reply
(12-09-2019, 07:53 PM)CT-TR Wrote: Arkadaşlar merhabalar. Forum kaliteli bir topluluğa sahip olmak adına geçtiğimiz günlerde benimle iletişime geçerek Türkçe bölümün moderasyonunu yapmamı istedi.

Sizlerle birlikte olmak güzel.

Şimdilik forumun gelişmesi ve gelecekteki fırsatlardan daha fazla faydalanabilmek adına, kaliteli postlar atarak rütbenizi arttırmaya bakın. Ek olarak düzenli post atarak aylık 10-20$ gelir elde etmeniz iş bile değil. Soru ve sorunlarınız için özel mesaj atmaktan çekinmeyiniz.
Teşekkürler hocam umarım forum en kısa zamanda daha iyi yerlere gelir de şu lanet bitcointalktan kurtuluruz
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)